09
امروز: 28 تیر, 1397 | 
 
    
سهمیران - سایت خبری و تحلیلی بازار سرمایه ایران - سهام غیر بورسی | پدیده شاندیز | مرفاوی:اصلا به مشکلات باشگاه پدیده فکر نمی کنیم

مرفاوی:اصلا به مشکلات باشگاه پدیده فکر نمی کنیم

تاریخ انتشار:21 فروردین, 1394 | 15:34         نویسنده: گروه تحلیلی            بازدید: 1280
  
تغییر سایز فونت:   +A | پیش فرض | -A

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:دیدار با پدیده،یک بازی 6 امتیازی است.

به گزارش کاپ، صمد مرفاوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پدیده مشهد اظهار داشت: بازی فردا مثل همه بازی هایمان بازی خیلی سختی است. با توجه به شرایطی که دو تیم در جدول دارند باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا سه امتیاز بازی را از آن خود کنیم. بچه های ما با علم به این موضوع که نیاز به نتیجه گیری در این دیدار را داریم در مسابقه شرکت می کنند.  در هفته های گذشته امتیازاتی که نباید از دست می دادیم را از دست دادیم.

 

وی در ارتباط با اینکه آیا مشکلات پیش آمده برای باشگاه پدیده کار پیکان را برای این بازی آسان تر می کند، بیان داشت: ما باید برای بازی برنامه داشته باشیم تا به آن هدفی که می خواهیم، برسیم. ما اصلا به مشکلات باشگاه پدیده فکر نمی کنیم و این قضیه نمی تواند در روند مسابقه آنها برابر ما تاثیرگذار باشد و ما کار مشکلی پیش رو داریم. لازم است تمام تمرکز خودمان را روی این بازی بگذاریم.

 

مرفاوی در این خصوص که آیا این بازی را می توان یک بازی 6 امتیازی نامید یا خیر، خاطرنشان کرد: بله، به دلیل جایگاهی که دو تیم در جدول دارند و خطر سقوط آنها را تهدید می کند بازی را می توان را یک بازی 6 امتیازی نامید.

 

 

فوتبالپدیدهانحلالانصرافبرچسب ها : 

درجه اهمیت مطلب:   rate_0
نام و نام خانوادگی: