این سایت به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی را به ایمیل support@sahmiran.com ارسال نمایید.
امروز: 26 تیر, 1398 | 
 
    
سهمیران - سایت خبری و تحلیلی بازار سرمایه ایران - سهام غیر بورسی | پدیده شاندیز | وزير اقتصاد: مشکلات بورس ریشه چند وجهی دارد

وزير اقتصاد: مشکلات بورس ریشه چند وجهی دارد

تاریخ انتشار:28 اسفند, 1393 | 17:50         نویسنده: گروه خبری            بازدید: 566
  
تغییر سایز فونت:   +A | پیش فرض | -A

وزير اقتصاد: مشکلات بورس ریشه چند وجهی دارد

 
وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه مشکلات بازار بورس ربطی به مدیریت آن ندارد، گفت: هرچند که شرایط بازار بورس باید بهتر از وضعیت کنونی باشد، اما به هر حال امیدواریم که با مدیریت جدید، شاهد شکوفایی این بازار باشیم.
علی طیب نیا در گفت و گو با خانه ملت، در رابطه با برنامه های وزارت اقتصاد برای کاهش اتکای بودجه به نفت، گفت: ما تاکنون جلسات متعددی را در خصوص سیاست های پولی، مالی، ارزی و بودجه ای برگزار کرده ایم و کمیسیون های تخصصی مجلس از قبیل کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه نیز با تلاش بسیار، این موضوع را بررسی می کنند.

وزیر امور اقتصاد و دارایی افزود: ما بعد از تقدیم لایحه بودجه و با توجه به شرایط جدید پیش آمده، در تلاش برای کاهش اتکای بودجه به نفت هستیم و تصمیمات قابل اتخاذ بسیاری در دست بررسی بوده که می تواند از اتکای بودجه به نفت بکاهد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود و در خصوص دلایل انتخاب "محمد فطانت فرد" به عنوان رییس جدید سازمان بورس، گفت: وی یک مدیرکارآمد و موفق در زمینه بورس بوده ومجموعه مدیران موجود در بورس نیز عموما از شاگردان وی محسوب می شوند.

این عضو کابینه دولت یازدهم ادامه داد: بنده قبل از این انتصاب، به برخی از مدیران کنونی، پیشنهاد مدیریت بورس را دادم، اما همین کارشناسان هم پیشنهاد میدیریت فطانت فرد را مطرح کردند که این موضوع، بیانگر اشراف وی به موضوعات و وضعیت کنونی بورس است.

طیب نیا در پاسخ به این سوال که آیا ریاست جدید سازمان بورس توان حل مشکلات موجود را دارد، نیز بیان کرد: مسایل بورس مربوط به یک مدیر نیست، بلکه از جمله مسایلی است که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود.

وزیر امور اقتصاد و دارایی با بیان اینکه مشکل بازار بورس، ربطی به مدیریت آن ندارد، گفت: هرچند که شرایط بازار بورس باید بهتر از وضعیت کنونی باشد، اما به هر حال امیدواریم که با مدیریت جدید، شاهد شکوفایی این بازار باشیم./
 

 

مشکلات بورسبرچسب ها : 

درجه اهمیت مطلب:   rate_0
نام و نام خانوادگی: