این سایت به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی را به ایمیل support@sahmiran.com ارسال نمایید.
امروز: 31 خرداد, 1398 | 
 
    
سهمیران - سایت خبری و تحلیلی بازار سرمایه ایران - سهام غیر بورسی | پدیده شاندیز | معارفه عمومی 9 اختراع در نخستین فستیوال بازار دارایی فکری فرابورس ایران

معارفه عمومی 9 اختراع در نخستین فستیوال بازار دارایی فکری فرابورس ایران

تاریخ انتشار: 3 فروردین, 1394 | 17:31         نویسنده: گروه تحلیلی            بازدید: 1458
  
تغییر سایز فونت:   +A | پیش فرض | -A

معارفه عمومی 9 اختراع در نخستین فستیوال بازار دارایی فکری فرابورس ایران


مدیرعامل فرابورس ایران از معارفه عمومی 9 اختراع در نخستین فستیوال بازار دارایی فکری فرابورس ایران در دومین روز برگزاری جشنواره علم تا عمل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، امیر هامونی با بیان اینکه فرابورس در راستای ایجاد پیوند میان علم و تولید و همچنین پاسخگویی به نیاز مخترعان و مبتکران کشور، بازار دارایی فکری را در خردادماه سال جاری راه‌اندازی کرد، اظهار داشت: برای آشنایی هرچه بیشتر جامعه هدف این بازار با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های ایجاد شده، شرکت فرابورس در پنجمین جشنواره علم تا عمل حضور فعال خواهد داشت.

به گفته وی، فرابورس ایران به منظور فرهنگ‌سازی بازار دارایی فکری علاوه بر حضور و برپایی غرفه در این جشنواره، نخستین جلسه معارفه عمومی اختراعات را تحت عنوان «فستیوال بازار دارایی فکری» در روز دوشنبه 4 اسفندماه از ساعت 14 الی 17 در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌کند.

هامونی افزود: نخستین فستیوال بازار دارایی فکری فرابورس ایران به منظور معارفه عمومی 9 اختراع برگزار می‌شود تا مخترعان ابعاد فني، كاربردي و مالي اختراع خود را در حضور صاحبان صنايع و سرمايه‌گذاران ارائه كرده و زمينه براي انجام مذاكرات و معاملات فراهم شود، ضمن آنکه برنامه ریزی شده تا در سال، 2 تا 3 جلسه معارفه عمومی با همین رویکرد برگزار شود.

به گفته مدیرعامل فرابورس ایران، برگزاری جلسه معارفه و مذاکره برای دارایی‌های فکری در دستورالعمل فعلی معاملات این بازار وجود دارد ضمن آنکه در دستورالعمل جدید نیز جایگاه مهمی برای آن در نظرگرفته شده است.

هامونی درباره جزئیات برگزاری نخستین فستیوال بازار دارایی فکری گفت: در این مراسم هریک از مخترعان 8 دقیقه فرصت خواهند داشت تا به ارائه جزئیات فنی، کاربردی و مالی طرح خود بپردازند و در 7 دقیقه نیز پاسخگوی پرسش‌های سرمایه‌گذاران، خواهند بود. علاوه بر این، فضایی برای برگزاری جلسات مشترک میان سرمایه‌گذاران بالقوه و مخترعان در نظر گرفته شده است تا مذاکرات نهایی در حضور کارگزار عرضه کننده انجام شود.

گفتنی است، برپایی کارگاه آموزشی «آشنايي با فرآيندهاي بازار دارايي فكري» نیز در دومین روز از جشنواره علم تا عمل که به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حضور جمعی از مخترعان کشور و صاحبان ایده از دوم تا پنجم اسفندماه برگزار خواهد شد، در دستور کار این جشنواره قرار گرفته است؛ در این کارگاه که از ساعت 10 لغایت 12 چهارم اسفندماه به صورت رایگان برگزار می‌شود، اطلاعاتی پیرامون حقوق مالکیت فکری و ثبت داخلی و بین‌المللی و همچنین فرایندها و رویه‌های بازار دارایی فکری در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

فرابورس ایرانبرچسب ها : 

درجه اهمیت مطلب:   rate_0
نام و نام خانوادگی: