این سایت به فروش می رسد. لطفا قیمت پیشنهادی را به ایمیل support@sahmiran.com ارسال نمایید.
امروز: 31 خرداد, 1398 | 
 
    
سهمیران - سایت خبری و تحلیلی بازار سرمایه ایران - سهام غیر بورسی | پدیده شاندیز | ارزش معاملات امسال فرابورس از مرز 300 هزار میلیارد ریال عبور کرد

ارزش معاملات امسال فرابورس از مرز 300 هزار میلیارد ریال عبور کرد

تاریخ انتشار: 6 فروردین, 1394 | 10:11         نویسنده: گروه تحلیلی            بازدید: 1292
  
تغییر سایز فونت:   +A | پیش فرض | -A


رئیس اداره عملیات بازار فرابورس ایران:


ارزش معاملات امسال فرابورس از مرز 300 هزار میلیارد ریال عبور کرد

 

رئیس اداره عملیات بازار فرابورس ایران گفت: از ابتدای امسال تا پایان روز گذشته، 46 میلیارد و 579 میلیون ورقه بهادار به ارزش 300 هزار و 740 میلیارد ریال در فرابورس ایران معامله شده است.

 بهنام محسنی با اشاره به رشد حجم و ارزش معاملات در بازارهای فرابورس نسبت به مدت مشابه سال گذشته اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان روز گذشته، 46 میلیارد و 579 میلیون ورقه بهادار به ارزش 300 هزار و 740 میلیارد ریال در فرابورس ایران معامله شده و در مجموع، حجم معاملات نسبت به مدت مشابه سال قبل 34 درصد و ارزش معاملات 14 درصد افزایش یافته است.

به گفته رئیس اداره عملیات بازار فرابورس ایران، ارزش معاملات بازار سوم فرابورس در این مدت 68 درصد و بازار پایه نیز 54 درصد افزایش نشان می‌دهد.

وی در ادامه به افزایش 75 درصدی ارزش معاملات بازار ابزارهای نوین مالی در سال جاری اشاره کرد و گفت: ارزش معاملات این بازار در دوره زمانی یاد شده معادل 82 هزار و 740 میلیارد ریال بوده است.

محسنی همچنین از افزایش 77 درصدی حجم معاملات بازار پایه و 39 درصدی بازار ابزارهای نوین مالی در سال 93 خبر داد.

رئیس اداره عملیات بازار فرابورس ایران در مورد عرضه‌های بلوکی جدید در فرابورس گفت: 35 درصد از سهام مدیریتی غیرکنترلی شرکت تولیدی سیمان فیروزکوه با قیمت پایه هر سهم 4 هزار و 929 ریال در روز یکشنبه 17 اسفندماه از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس به فروش می‌رسد.

وی ادامه داد: علاوه بر آن، سازمان اقتصادی رضوی در نظر دارد که 20 درصد از سهام مدیریتی غیرکنترلی شرکت بیمه میهن را در روز 16 اسفندماه به صورت عمده در بازار دوم فرابورس به فروش برساند.

محسنی اضافه کرد: قیمت پایه هر سهم بیمه میهن معادل قیمت پایانی سهام در روز قبل از عرضه است، به شرط آنکه از مبلغ 2 هزار ریال کمتر نباشد.

 

ارزش معاملات امسال فرابورسبرچسب ها : 

درجه اهمیت مطلب:   rate_0
نام و نام خانوادگی: